İçeriğe geç

Yardımcı Asansör / Hakkımızda

Asansör Bakım & Arıza & Montaj & Yenileme

Nitelikli Ekip, Nitelikli Ekipman, Nitelikli Servis Hizmetleri.

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Revizyon, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır.

Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

Yardımcı Asansör kurulmasıyla birlikte Toplam Kalite Yönetimi Çalışmalarına başlayarak hizmet verdiği sektörde kaliteyi standart hizmet haline getirmeyi hedeflemiştir.

Toplam Kalite Yönetimi ya da kısaca TKY olarak bilinen yöntem, müşteri ihtiyaçlarını yerine getirebilmek için kullanılan insan, iş, ürün ve/veya hizmet kalitelerinin sistematik bir yaklaşım ile tüm çalışanların katkıları ile sağlanmasıdır. Bu yönetim şeklinde uygulanan her süreçte tüm çalışanların fikir ve hedefleri kullanılmakta ve tüm çalışanlar kaliteye dahil edilmektedir.

Şık tasarımlı, problemsiz asansörler. Teknolojinin tüm nimetlerinin asansörlerinize uyarlanması kalite anlayışımızın bir ürünüdür.

Yardımcı Asansör Hizmetleri öneri ve şikayetleriniz için E-posta formumuzu doldurarak yada info@yardimciasansor.com adresine mail atarak bizlere ulaşabilirsiniz.