İçeriğe geç

Yardımcı Asansör / Hizmetlerimiz

Yardımcı Asansör, montaj hizmetleri hususunda sektöründe söz sahibi bir kuruluştur. Referanslarıyla sabitleşmiş olan güvenilirliğini, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla da pekiştirmiştir.

Montaj ekibi, alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirir.

Tüm bu süreçte önceliğimiz, müşteri memnuniyeti, teslim ettiğimiz asansörlerin güvenliği ve konforudur.

YARDIMCI ASANSÖR © 2022

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, düzenli olarak bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz. Asansör bakımı; çalışan mekanik, elektrik ve elektronik aksamların sağlıklı çalışmasını sağlamasının yanı sıra konusunda yetkin ve gerekli yasal yetki belgelerine sahip firmalar tarafından yapılması gereken yasal bir zorunluluktur. Asansörlerin düzenli bakımlarının yapılmasının faydaları kısaca şöyle özetlenebilir;

 • Asansörlerin devamlı ve güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
 • Arıza yapma oranını düşürür.
 • Tabii kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşma durumunun önlenmesi sağlanmış olur.
 • Asansör makinesi, kumanda panosu v.b. pahalı asansör komponentlerinin düzenli kontrolü sayesinde bu malzemelerin kullanım ömrü uzar ve oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanmış olur.
 • Kullanma ömrünün uzamasını sağlar.
 • Daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur.
 • İlgili bina yöneticisi, asansörle ilgili tüm yasal sorumluluğu, bakım yapan asansör firmasına vermiş olur. ​

YARDIMCI ASANSÖR © 2022

Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.

Asansör revizyonunun getireceği avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

 • Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur.
 • Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur.
 • Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur
 • ​Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.

YARDIMCI ASANSÖR © 2022

Bizi Arayın

0(212) 880 70 77 - 0543 880 70 77